Web Development Services

Obsługa Social Media

Dobra strategia prowadzenia kanałów social media może pomóc Ci rozwinąć Twój biznes, pokazać się w okolicy oraz zaangażować fanów.

Profesjonalne prowadzenie Fanpage

Media społecznościowe od wielu lat cieszą się ogromnym zainteresowaniem użytkowników sieci. Dlaczego Ty nie miałbyś ich wykorzystać, aby budować swoją markę, informować o nowościach na blogu czy w sklepie internetowym? Prowadzenie Fanpage wymaga wiedzy. Może błędnie zakładać, że wystarczy tylko wrzucać kolejne wpisy, aby czytelnicy się nimi zainteresowani. Niestety, ale nie. Z tego względu przygotowaliśmy ofertę w tym zakresie – w profesjonalny sposób poprowadzimy Twoje konta w social mediach, dbając tym samym o Twój wizerunek.

Na czym to polega?

Ponieważ obsługa firmowych kanałów social media wymaga zarówno opracowania strategii działania, jak i czasu. Proponujemy, że odciążmy cię z wykonywania tego zadania. W profesjonalny sposób zajmiemy się budowaniem Twojego wizerunku w mediach społecznościowych. Mając doświadczenie w takich pracach, wiemy, na czym się skupić. Jednocześnie otrzymasz od nas plan działania, dzięki któremu będziesz wiedział, co zamierzamy publikować w najbliższym czasie. Wszystkie wpisy będą wartościowe, a część bezpośrednio powiązana z wpisami na blogu, Twoimi usługami bądź produktami.

Zdecyduj się już teraz

Jesteś zainteresowany naszą ofertą w zakresie social media? Zapraszamy do kontaktu – opowiedz nam o prowadzonym blogu lub sklepie internetowym, a my zajmiemy się, aby jak najwięcej użytkownikw internetu dowiedziało się o nim. My stawiamy na kompleksowe, profesjonalne i przynoszące wymierne korzyści działania, a Ty?

Stworzymy Twój Fanpage

Jeżeli nie masz jeszcze żadnego profilu w mediach społecznościowych to stworzymy go dla Ciebie.

Dokonamy analizy

Sprawdzimy docelową grupę odbiorców i określimy najlepszą dla Ciebie strategię rozwoju.

Zadbamy o oprawę graficzną

Stworzymy dla Ciebie profesjonalną grafikę tła oraz przyciągającą grafikę profilową.

Przygotujemy ciekawe treści

Będziemy publikować sensowne treści, dopasowane formą do miejsca, w którym się znajdują. Umiejętność poprawnego składania literek to już coś, jednak my idziemy o krok dalej i robimy to w sposób lekki i kreatywny.

Zadbamy o Twój wizerunek

To absolutna podstawa! Doskonale znamy pierwszą zasadę Internetu, która brzmi: Internet nie zapomina. Co raz wrzucone, zostanie w nim na zawsze, więc nie można sobie pozwolić na potknięcia wizerunkowe.

Zdobędziemy nowych fanów

Fanpage żywi się lajkami. Nie pozwólmy mu chodzić głodnym! Kilkudziesięciu nowych fanów miesięcznie to dobry interes, prawda?

Referencje

Opowiedz nam o swojej firmie

Wyślij nam jak najwięcej szczegółów. Przeanalizujemy możliwości, ustalimy strategię i wyniesiemy Twoje media społecznościowe na wyższy poziom. 

Fields marked with an * are required

(opcjonalnie)

Koniecznie podaj wszystkie szczegóły i określ najlepszą porę na kontakt z Tobą.